Girls | Boys | ||||
Girls West Central Conference North Division-Final | West Central Conference North Division | ||||
1 | Quincy Notre Dame (25-3) | (4-0) | 1 | Quincy Notre Dame (8-17) | (3-0) |
2 | Monmouth-Roseville (24-8) | (3-1) | 2 | Monmouth-Roseville (13-12) | (2-1) |
3 | West Hancock (15-15) | (2-2) | 3 | West Hancock (19-9) | (1-1) |
4 | CPC/Southeastern (12-18) | (1-3) | 4 | Macomb (8-16) | (1-2) |
5 | Macomb (4-21) | (0-4) | 5 | Camp Point Central (4-21) | (0-3) |
Girls West Central Conference South Division-Final | West Central Conference South Division | ||||
1 | Liberty (21-11) | (3-0) | 1 | Liberty (23-5) *Clinched | (4-0) |
2 | Mendon Unity (16-13) *vs. CPC/SE-canceled | (1-1) | 2 | Payson-Seymour (25-2) | (2-1) |
2 | CPC/Southeastern (12-18) *vs. Mendon-canceled | (1-1) | 3 | Western (14-14) | (1-1) |
4 | Western (4-23) | (0-3) | 4 | Southeastern (17-12) | (1-3) |
5 | Mendon Unity (3-25) | (0-3) | |||
Girls Lincoln Trail Conference-Final | Boys Lincoln Trail Conference | ||||
1 | Princeville (30-3) | (9-0) | 1 | Princeville (26-3) | (6-1) |
2 | Stark County (23-10) | (6-3) | 2 | Annawan (20-8) | (5-1) |
3 | Annawan (18-14) | (7-2) | 3 | United (19-9) | (5-2) |
4 | West Central (16-12) | (6-3) | 3 | Wethersfield (19-10) | (5-2) |
5 | Mercer County (21-12) | (5-4) | 3 | Ridgewood (17-12) | (5-2) |
6 | ROWVA/Williamsfield (13-15) | (4-5) | 6 | ROWVA/Williamsfield (11-18) | (3-4) |
6 | Wethersfield (13-19) | (4-5) | 7 | Stark County (5-23) | (2-4) |
8 | United (7-24) | (3-6) | 8 | West Central (8-20) | (2-5) |
9 | Galva (6-26) | (1-8) | 9 | Galva (3-25) | (1-6) |
9 | Ridgewood (8-25) | (0-9) | 10 | Mercer County (4-25) | (0-7) |
Girls Western Big 6 Conference-Final | Boys Western Big 6 Conference | ||||
1 | Geneseo (23-6) | (11-3) | 1 | Galesburg (26-3) *Clinched | (11-2) |
2 | Rock Island (22-9) | (10-4) | 2 | Geneseo (18-8) | (8-4) |
2 | Quincy (17-9) | (10-4) | 2 | Rock Island (19-7) | (8-4) |
4 | Moline (19-12) | (8-6) | 2 | Quincy (16-10) | (8-4) |
5 | Sterling (16-16) | (7-7) | 5 | Moline (15-11) | (5-7) |
5 | Galesburg (18-13) | (7-7) | 5 | Sterling (16-13) | (5-7) |
7 | United Township (10-20) | (4-10) | 7 | United Township (11-17) | (4-8) |
8 | Alleman (3-26) | (0-14) | 8 | Alleman (3-25) | (0-13) |
Girls Prairieland Conference North Division-Final | Boys Prairieland Conference North Division | ||||
1 | Brimfield (25-5) | (6-0) | 1 | Abingdon/Avon (21-6) | (4-1) |
2 | Knoxville (28-5) | (5-1) | 2 | Farmington (19-7) | (4-1) |
3 | Abingdon/Avon (17-13) | (4-2) | 2 | Knoxville (20-7) | (4-2) |
4 | Elmwood (13-17) | (3-3) | 4 | Brimfield (14-11) | (3-1) |
5 | North Fulton (8-19) | (2-4) | 5 | Elmwood (20-6) | (2-3) |
6 | Farmington (14-15) | (1-5) | 6 | Peoria Heights (9-16) | (1-4) |
7 | Peoria Heights/Quest (2-25) | (0-6) | 7 | North Fulton (8-19) | (0-6) |
Girls Prairieland Conference South Division-Final | Boys Prairieland Conference South Division | ||||
1 | Lewistown (29-1) | (6-0) | 1 | Bushnell-Prairie City (12-10) | (5-0) |
2 | Illini West (26-5) | (4-1) | 2 | Havana (12-11) | (4-1) |
2 | Havana (22-9) | (4-1) | 3 | West Prairie (9-17) | (3-3) |
4 | South Fulton (16-13) | (3-3) | 4 | Rushville/Industry (16-8) | (2-2) |
5 | Bushnell-Prairie City (16-13) | (2-4) | 5 | Lewistown (13-15) | (2-4) |
6 | Rushville/Industry (2-27) | (1-5) | 6 | Illini West (2-24) | (1-3) |
7 | West Prairie (0-15) | (0-6) | 7 | South Fulton (1-23) | (0-4) |
Girls TRAC East Division-Final | Boys TRAC East Division | ||||
1 | Sterling Newman Central Catholic (20-9) | (11-1) | 1 | Kewanee (25-4) | (9-1) |
2 | Spring Valley Hall (21-10) | (10-2) | 2 | Sterling Newman Central Catholic (25-5) | (10-2) |
3 | Kewanee (16-15) | (9-3) | 3 | Princeton (14-12) | (8-4) |
4 | Peru St. Bede (9-25) | (5-7) | 4 | Spring Valley Hall (18-11) | (6-4) |
5 | Bureau Valley (8-21) | (3-9) | 5 | Peru St. Bede (10-18) | (3-8) |
6 | Princeton (9-20) | (2-10) | 6 | Bureau Valley (6-21) | (1-9) |
6 | Erie-Prophetstown (4-23) | (2-10) | 7 | Erie-Prophetstown (7-19) | (1-10) |
Girls TRAC West Division-Final | Boys TRAC West Division | ||||
1 | Riverdale (25-3) | (10-0) | 1 | Rockridge (23-5) | (8-1) |
2 | Sherrard (14-15) | (8-2) | 2 | Fulton (20-8) | (7-2) |
3 | Orion (10-18) | (5-5) | 3 | Orion (17-9) | (5-3) |
4 | Fulton (15-14) | (4-6) | 4 | Sherrard (13-15) | (3-6) |
5 | Rockridge (13-18) | (3-7) | 5 | Morrison (9-19) | (2-6) |
6 | Morrison (1-27) | (0-10) | 6 | Riverdale (6-24) | (1-8) |
Girls ICAC-Final | Boys ICAC | ||||
1 | Illini Bluffs (25-6) | (4-0) | 1 | Brimfield (14-11) *Clinched | (5-0) |
2 | Brimfield (25-5) | (3-1) | 2 | Delavan (17-10) | (3-1) |
3 | Midwest Central/Delavan (20-12) | (2-2) | 3 | Elmwood (20-6) | (3-2) |
4 | Elmwood (13-17) | (1-3) | 4 | North Fulton (8-19) | (2-2) |
5 | North Fulton (8-19) | (0-4) | 5 | Illini Bluffs (4-19) | (1-4) |
6 | ROWVA/Williamsfield (11-18) | (0-5) |